HUKUKTÜRK ONLİNE VERİ TABANI

15 Ekim 2021 Cuma

HUKUKTÜRK ONLİNE VERİTABANI 31.12.2021 TARİHİNE KADAR  " DENEME ERİŞİMİ"NE AÇILMIŞTIR. 
HukukTürk veri tabanı, Mevzuat Grupları, Türk Hukuk Bibliyografyası, Dilekçe ve Sözleşme örnekleri, Kanun Tasarıları, Kanun Gerekçeleri, Yeni ve Değişen Mevzuat, Hukuk Sözlüğü (metinlerle ilişkilendirilmiş) ve Hukuki Duyurular gibi  faydalı servisleri bünyesinde bulundurmaktadır. HukukTürk veri tabanında her gün güncellenen, birbirine hiperlinklerle bağlanmış T.C. Mevzuatı (Kanunlar, Kanun Hükmünde Kararnameler, Tüzükler, Yönetmelikler, Bakanlar Kurulu Kararları, Genelgeler, Tebliğler), Kanun maddeleri, konuları ile ilişkilendirilip özü yazılmış tasnifli İçtihatlar (Yargıtay, Danıştay, Anayasa Mahkemesi, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Kararları) ve Resmi Gazete günlük olarak sisteme girilmekte ve değişiklikler aynı gün işlenmektedir. 

TIKLA BAĞLAN


Değerli ANKOS üyeleri,
1990 yılından günümüze yürüttüğümüz HUKUK BİLGİ BANKASI – HukukTürk, bugün de güncellenerek ve kapsamını genişleterek devam ediyor.
HukukTürk, 2.000.000’a yaklaşan İçtihatları ve T.C. Mevzuatı (Kanun, KHK, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi, Cumhurbaşkanlığı Kararı, Tüzük, Yönetmelik ve Genelge) ile Sürekli güncellenerek yıllardır hizmet vermektedir.
ANKOS tarafından size duyurusu yapılmıştır.
Bu yıl, HukukTürk ile entegre çalışan yeni bir ürünümüzü daha sizlere sunuyoruz. TÜRK HUKUK KAYNAKÇASI.
Sürekli güncellenecek olan ve 250.000’i aşkın kayıt içeren bu çalışma 1930 yılından bu yana olan kaynakları içermektedir ve Kitap, Makale ve Tez (Yüksek Lisans/Doktora) gibi türlere göre tasniflenmiştir.
KAYNAKÇA da HukukTürk ile birlikte Deneme Kullanımınıza 31.12.2021 tarihine kadar açılmıştır.
KAYNAKÇA veri tabanını da kullanmak isteyen kurumların bizimle iletişime geçmelerini rica ederiz.
Lütfen ayrıntılı inceleyiniz varsa sorularınızı bize iletiniz.
Sağlık ve esenlikler dileriz.